ETA | Espresso coffee maker | ETA618190040 Storio | Pump pressure 20 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1350 W | Bei
- TootjadETA
- Mudel: ETA618190040
- Saadavus: 1
-
149€
ETA | Espresso coffee maker | ETA618190040 Storio | Pump pressure 20 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1350 W | Beige
| All | |
| Eemaldatav veemahuti | Removable water tank |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 4.35 kg |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kuumutussüsteem | Thermoblock heating system |
| Mahutavus tassides | Option of 1 or 2 cups tassi |
| Muud funktsioonid | Aluminium portafilter and 2 overpressure stainless steel doublebottom filters Individual cup size setting |
| Net weight | 3.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 634 g |
| Plastic (No PET) | 86.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Espresso coffee maker |
| Producer product name | ETA618190040 Storio |
| Pumba rõhk | 20 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Tassisoojendaja | Yes |
| Toote värv | Beige |
| Veemahuti suurus | 0.75 L |
| Võimsus | 1350 W |
| Volume (m3) | 0.027 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta espresso coffee maker eta618190040 storio pump pressure 20 bar built-in milk frother semi-automatic 1350 w bei, eta618190040, eta, kohvimasinad ja kohvi




