ETA | ETA127190000 Sophia | Steam Travel Iron | 1100 W | Water tank capacity 80 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost per
- TootjadETA
- Mudel: ETA127190000
- Saadavus: 5
-
23€
ETA | ETA127190000 Sophia | Steam Travel Iron | 1100 W | Water tank capacity 80 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 50 g/min | Green/White
| All | |
| Aurujoa võimekus | 50 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Katlakivivastane süsteem | No |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 580 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 107 g |
| Pidev auruvoog | 30 g/min |
| Piserdusfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | ETA |
| Producer product name | ETA127190000 Sophia |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | No |
| Toote värv | Green/White |
| Tüüp | Steam Travel Iron |
| Veeanuma mahutavus | 80 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 1100 W |
| Volume (m3) | 0.0026565 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta eta127190000 sophia steam travel iron 1100 w water tank capacity 80 ml continuous steam 30 gmin steam boost per, eta127190000, eta, triikrauad








