ETA ETA959590000 Elena Electric kettle, 1.7 L, 2200 W, Black/Glass | ETA
- TootjadETA
- Mudel: ETA959590000
- Saadavus: 5
-
41€
ETA ETA959590000 Elena Electric kettle, 1.7 L, 2200 W, Black/Glass | ETA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1213.00 g |
| Plastic (No PET) | 87.00 g |
| Producer | ETA |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta eta959590000 elena electric kettle, 17 l, 2200 w, blackglass eta, eta959590000, eta, veekeetjad




