ETA | ETA960068020 | Vacuum cleaner bags Antibacterial
- TootjadETA
- Mudel: ETA960068020
- Saadavus: 5
-
13€
ETA | ETA960068020 | Vacuum cleaner bags Antibacterial
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 0.289 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Kottide arv | 5 + microfilter 155x145 mm |
| Muud funktsioonid | Large volume of 4 litres Ideal for pet owners Special antibacterial layer eliminating bacteria reproduction and spread Contains activated charcoal to neutralise unpleasant smells |
| Net weight | 0.223 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 291 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 66.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner bags Antibacterial |
| Producer product name | ETA960068020 |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Ühilduvus | Suitable for all ETA, Gallet bagged vacuum cleaners and others (the list attached) |
| Volume (m3) | 0.00297 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta eta960068020 vacuum cleaner bags antibacterial, eta960068020, eta, tolmuimejad




