ETA | ETA960068021 | Vacuum cleaner bags Antibacterial Maxi
- TootjadETA
- Mudel: ETA960068021
- Saadavus: 5
-
14€
ETA | ETA960068021 | Vacuum cleaner bags Antibacterial Maxi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross depth master carton | 800 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Kottide arv | 5 |
| Muud funktsioonid | Capacity 4 L. |
| Net weight | 0.22 kg |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 460 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 63.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner bags Antibacterial Maxi |
| Producer product name | ETA960068021 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 1.255 kg |
| Ühilduvus | Suitable for ETA151190000, ETA051190000 |
| Volume (m3) | 0.00297 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta eta960068021 vacuum cleaner bags antibacterial maxi, eta960068021, eta, tolmuimejad


