ETA Fenit Curling Iron ETA832790000 Ceramic heating system Barrel diameter 19.25 x 33 mm Temperature (max) 210 C Number of heati
- TootjadETA
- Mudel: ETA832790000
- Saadavus: 1
-
57€
ETA Fenité Curling Iron ETA832790000 Ceramic heating system Barrel diameter 19.25 x 33 mm Temperature (max) 210 °C Number of heating levels 9 Display No display 56 W White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.612 kg |
| Ekraan | No display |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | LED display with operation signalisation and reaching temperature PTC heating elements with a quick heat-up time |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Inner carton packing Qty | 5 pc(s) |
| Ioontöötlus | No |
| Juhtme pikkus | 1.7 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Kuumuti tüüp | Ceramic |
| Netokaal | 1.154 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 217 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 458 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product family | Fenit Curling Iron |
| Producer product name | ETA832790000 |
| Riputusaas | Yes |
| Silindri läbimõõt | 19.25 x 33 mm |
| Soojendustasemete arv | 9 |
| Taara kaal (kg) | 0.458 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 19 mm diameter iron, perfect for corkscrew waves 25 mm diameter iron, perfect for fine waves 33 mm diameter iron, perfect for beach waves 13/25 mm conical iron, perfect for spiral curles Protective travel case |
| Tasku | Yes |
| Temperatuur (maksimaalne) | 210 C |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Curling iron |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 56 W |
| Volume (m3) | 0.0039884 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta fenit curling iron eta832790000 ceramic heating system barrel diameter 1925 x 33 mm temperature max 210 c number of heati, eta832790000, eta, lokitangid









