ETA | Hair Dryer | ETA732090010 Fenite gift set | 2400 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle |
- TootjadETA
- Mudel: ETA732090010
- Saadavus: 5
-
41€
ETA | Hair Dryer | ETA732090010 Fenite gift set | 2400 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | White/Pink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 1.27 kg |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kokkupandav käepide | No |
| Koondusotsik | Yes |
| Muud funktsioonid | TURBO button for maximum speed Ergonomically shaped handle for comfortable operation Air concentrator for effective styling |
| Net weight | 0.96 kg |
| Net weight master carton | 7.542 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 150 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 299 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | ETA732090010 Fenite gift set |
| Reisitasku | Yes |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Tare weight master carton | 1.157 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Hair dryer, diffuser, hairbrush, clips |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | White/Pink |
| Tüüp | Hair dryer |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.009261 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta hair dryer eta732090010 fenite gift set 2400 w number of temperature settings 3 ionic function diffuser nozzle, eta732090010, eta, foonid




