ETA Hair Straitghtener ETA433790000 Rosalia Ceramic heating system, Temperature (max) 220 C, 44 W, Purple
- TootjadETA
- Mudel: ETA433790000
- Saadavus: 2
-
20€
ETA Hair Straitghtener ETA433790000 Rosalia Ceramic heating system, Temperature (max) 220 °C, 44 W, Purple
| All | |
| Aluse materjal | Ceramic |
| Bruto Sügavus (mm) | 350 mm |
| Brutokaal | 0.473 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 85 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Ioonfunktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0014875 m |
| Muud funktsioonid | Automatic maintenance of a constant operating temperature Protection against overheating PTC heaters |
| Netokaal | 0.411 kg |
| Paber/Papp | 58.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Pinge | 100 V/240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4 g |
| Pöörlev juhe | Yes |
| Producer product family | Hair Straitghtener |
| Producer product name | ETA433790000 Rosalia |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.06 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 220 C |
| Toote värv | Purple |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 44 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta hair straitghtener eta433790000 rosalia ceramic heating system, temperature max 220 c, 44 w, purple, eta433790000, eta, juuksesirgendajad




