ETA | Hob | ETA011190000 | Table top | Number of burners/cooking zones 1 | Touch control | Black | Display
- TootjadETA
- Mudel: ETA011190000
- Saadavus: 2
-
68€
ETA | Hob | ETA011190000 | Table top | Number of burners/cooking zones 1 | Touch control | Black | Display
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Auto shut off if no dishes on |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 420 mm |
| Gross weight | 3.2 kg |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Juhtimise paigutus | In front on top |
| Kaabli pikkus | 1.25 m |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Laius | 28 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Induction zone diameter of 10 20 cm best for cookware with the bottom diameter of 12 24 cm |
| Net weight | 2.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 508 g |
| Pealispinna tüüp | Glass ceramic |
| PET | 5 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | ETA011190000 |
| Taimer | Timer max. up to 180min |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table top |
| Võimsus | 1800 W |
| Võimsusastete arv | 10 |
| Volume (m3) | 0.015015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta hob eta011190000 table top number of burnerscooking zones 1 touch control black display, eta011190000, eta, pliidiplaadid

