ETA Iron Esmira ETA027390000 Steam Iron, 2200 W, Water tank capacity 380 ml, Continuous steam 40 g/min, Turquoise
- TootjadETA
- Mudel: ETA027390000
- Saadavus: 3
-
26€
ETA Iron Esmira ETA027390000 Steam Iron, 2200 W, Water tank capacity 380 ml, Continuous steam 40 g/min, Turquoise
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 100 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 128 mm |
| Brutokaal | 1.304 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160 mm |
| Brutolaius (mm) | 306 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00626688 m |
| Netokaal | 1.094 kg |
| Paber/Papp | 210.00 g |
| Pidev auruvoog | 40 g/min |
| Piserdusfunktsioon | No |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | Esmira ETA027390000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.21 kg |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Turquoise |
| Tüüp | Steam Iron |
| Varieeruv aur | Yes |
| Veeanuma mahutavus | 380 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta iron esmira eta027390000 steam iron, 2200 w, water tank capacity 380 ml, continuous steam 40 gmin, turquoise, eta027390000, eta, triikrauad






