ETA Iron Kiara ETA127690000 Cordless Steam Iron 2200 W Water tank capacity 220 ml Continuous steam 40 g/min Steam boost performa
- TootjadETA
- Mudel: ETA127690000
- Saadavus: 5
-
34€
ETA Iron Kiara ETA127690000 Cordless Steam Iron 2200 W Water tank capacity 220 ml Continuous steam 40 g/min Steam boost performance 90 g/min Black
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 90 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Brutokaal | 1.392 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Katlakivivastane süsteem | No |
| Net weight master carton | 8.352 kg |
| Netokaal | 1.292 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 186 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pidev auruvoog | 40 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | Kiara ETA127690000 |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight master carton | 0.931 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 220 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.007888 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta iron kiara eta127690000 cordless steam iron 2200 w water tank capacity 220 ml continuous steam 40 gmin steam boost performa, eta127690000, eta, triikrauad









