ETA Replacement Heads ETA070690100 For kids, Number of brush heads included 2, White
- TootjadETA
- Mudel: ETA070690100
- Saadavus: 2
-
6€
ETA Replacement Heads ETA070690100 For kids, Number of brush heads included 2, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Gross depth master carton | 148 mm |
| Gross height master carton | 233 mm |
| Gross width master carton | 124 mm |
| Harjamisrežiimid | Not specified |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisalus | Not specified |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | For Toothbrush ETA0706 |
| Net weight master carton | 0.444 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Producer product family | Replacement Heads |
| Producer product name | ETA070690100 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.043 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 heads |
| Toiteallikas | Not specified |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For kids |
| WEEE maks | No |
Sildid: eta replacement heads eta070690100 for kids, number of brush heads included 2, white, eta070690100, eta, harjad


