ETA | Salt And Pepper Mill | Molino ETA092890000 | Electric | White | Housing material Plastic | AAA
- TootjadETA
- Mudel: ETA092890000
- Saadavus: 5
-
20€
ETA | Salt And Pepper Mill | Molino ETA092890000 | Electric | White | Housing material Plastic | AAA
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Jämejahvatus | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 0.509 kg |
| Net weight master carton | 6.864 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 912 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Peenjahvatus | Yes |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Salt And Pepper Mill |
| Producer product name | Molino ETA092890000 |
| Reguleeritav teralisus | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Tare weight master carton | 0.385 kg |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Volume (m3) | 0.001423125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta salt and pepper mill molino eta092890000 electric white housing material plastic aaa, eta092890000, eta, soola ja pipraveskid

