ETA | Sandwich maker | ETA415190000 | 750 W | Number of plates 2 | Number of pastry 4 | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA415190000
- Saadavus: 5
-
22€
ETA | Sandwich maker | ETA415190000 | 750 W | Number of plates 2 | Number of pastry 4 | White
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.7 m |
| Kaabli pikkus | 0.7 m |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Automatic temperature control for easy sandwich preparation. Heat-insulated handles. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270 g |
| Plaatide arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | ETA415190000 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | White |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 4 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.0063 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta sandwich maker eta415190000 750 w number of plates 2 number of pastry 4 white, eta415190000, eta, voileivavalmistajad

