ETA Shaver | Jason 534390000 | Operating time (max) 60 min | Nose trimmer included | Lithium Ion | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA534390000
- Saadavus: 5
-
31€
ETA Shaver | Jason 534390000 | Operating time (max) 60 min | Nose trimmer included | Lithium Ion | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 158 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.495 kg |
| Gross width (mm) | 94 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kaasas ninakarvade trimmer | Yes |
| Laadimisaeg | 1.5 h |
| Märg ja kuiv | No |
| Muud funktsioonid | Contour-following shaving system 7 shaving blades for an efficient and fast shave Milling head with magnetic attachment for easy cleaning LED display with charge status indicator, operation and charging indication, cleaning reminder, child lock |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 931 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 224 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | Jason 534390000 |
| Puhastushari | Yes |
| Reisitasku | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.235 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0018565 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta shaver jason 534390000 operating time max 60 min nose trimmer included lithium ion black, eta534390000, eta, pardlid














