ETA | Storio Toaster | ETA916690030 | Power 930 W | Housing material Stainless steel | Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA916690030
- Saadavus: 5
-
41€
ETA | Storio Toaster | ETA916690030 | Power 930 W | Housing material Stainless steel | Red
| All | |
| Automaatne hüpikmehhanism | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| Net weight | 1.38 kg |
| Net weight master carton | 10.032 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280 g |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Storio Toaster |
| Producer product name | ETA916690030 |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Tare weight master carton | 1.395 kg |
| Toote värv | Red |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 930 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.012255 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta storio toaster eta916690030 power 930 w housing material stainless steel red, eta916690030, eta, rostrid

