ETA | Vacuum cleaner | Ambito ETA051690000 | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA051690000
- Saadavus: 2
-
88€
ETA | Vacuum cleaner | Ambito ETA051690000 | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | Without sachets |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 5.85 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| HEPA klass | HEPA H 12 |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kõva põranda otsik | No |
| Märg ja kuiv | Dry |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 79 dB |
| Net weight | 4.869 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 943.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | Ambito ETA051690000 |
| Tare weight (kg) | 0.981 kg |
| Teleskooptoru | Metal telescopic tube |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Tööraadius | 8 m |
| Toote värv | White |
| Turbohari | No |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.040334 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner ambito eta051690000 bagless power 700 w dust capacity 15 l white, eta051690000, eta, tolmuimejad

