ETA | Kettle | ELA ETA859890040 | Standard | 2100 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Grey
- TootjadETA
- Mudel: ETA859890040
- Saadavus: 5
-
35€
ETA | Kettle | ELA ETA859890040 | Standard | 2100 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Grey
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Transparent lid. Space in the base for power cord winding allows to set the length according to your need. |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 219 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 251 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | ELA ETA859890040 |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2100 W |
| Volume (m3) | 0.00828 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta kettle ela eta859890040 standard 2100 w 17 l stainless steel 360 rotational base grey, eta859890040, eta, veekeetjad

