ETA | Kettle | Ela mini ETA859990040 | Standard | 2100 W | 1.2 L | Stainless steel | 360 rotational base | Grey
- TootjadETA
- Mudel: ETA859990040
- Saadavus: 5
-
31€
ETA | Kettle | Ela mini ETA859990040 | Standard | 2100 W | 1.2 L | Stainless steel | 360° rotational base | Grey
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Eemaldatav filter | Removable decalcifying filter |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Maht | 1.2 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Tilting lid |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 274 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 211 g |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | Ela mini ETA859990040 |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Standard |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2100 W |
| Volume (m3) | 0.006654375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta kettle ela mini eta859990040 standard 2100 w 12 l stainless steel 360 rotational base grey, eta859990040, eta, veekeetjad

