ETA | Storio Kettle | ETA918690030 | Standard | 2150 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA918690030
- Saadavus: 5
-
43€
ETA | Storio Kettle | ETA918690030 | Standard | 2150 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Red
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Gross width (mm) | 215 mm |
| Gross width master carton | 445 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Net weight | 0.88 kg |
| Net weight master carton | 6.462 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 162 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 182 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Storio Kettle |
| Producer product name | ETA918690030 |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Tare weight master carton | 1.062 kg |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Standard |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2150 W |
| Volume (m3) | 0.0090945 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta storio kettle eta918690030 standard 2150 w 17 l stainless steel 360 rotational base red, eta918690030, eta, veekeetjad

