Europlast
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.97 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Net weight | 1.773 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 508 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 157.6 g |
| Plastic (No PET) | 39.4 g |
| Producer | Europlast |
| Tare weight (kg) | 0.197 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: europlast, konditsioneerid

