Evoko Liso Power Supply | Evoko | ERM2014
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 152 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross weight | 0.289 kg |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Net weight | 0.178 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2084 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 36 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | Evoko |
| Producer product name | ERM2014 |
| Sisendpinge | 12-1.25A V |
| Tare weight (kg) | 0.111 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Package includes jacks for different countries in order to work with the desired country |
| Toiteallika tüüp | AC-DC Adapter |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Power Supply |
| Ühilduvad tooted | Evoko Liso Room Manager |
| Volume (m3) | 0.000829312 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: evoko liso power supply evoko erm2014, erm2014, evoko, suured ekraanid

