EZVIZ | IP Camera | CS-H8C PoE | 3 MP | 4-6mm/F1.6 | IP65 | H.265 / H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSH8C3MPPOE
- Saadavus: 1
-
66€
EZVIZ | IP Camera | CS-H8C PoE | 3 MP | 4-6mm/F1.6 | IP65 | H.265 / H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.821 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 1296 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | 30 m |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.52 kg |
| Objektiivi tüüp | 4-6mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 230 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 243.60 g |
| Plastic (No PET) | 60.90 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | IP Camera |
| Producer product name | CS-H8C PoE |
| Tare weight (kg) | 0.305 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265 / H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ezviz ip camera cs-h8c poe 3 mp 4-6mmf16 ip65 h265 h264 micro sd, max 512 gb, csh8c3mppoe, ezviz, kaamerad







