Fellowes Cross-Cut LX65 Paper shredding, Credit cards shredding, Traditional
- TootjadFellowes
- Mudel: 4400701
- Saadavus: 5
-
166€
Fellowes Cross-Cut LX65 Paper shredding, Credit cards shredding, Traditional
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 390 mm |
| Brutokaal | 6.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 420 mm |
| Brutolaius (mm) | 260.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 400 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Maht (m3) | 0.042588 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 9.19 x 14.63 x 16.03 " |
| Muud funktsioonid | Automatically stops shredding when hands or paws touch the paper entry |
| Net weight master carton | 12.4 kg |
| Netokaal | 4.9 kg |
| Ohutustase | P-4 |
| Paber/Papp | 1040.00 g |
| Paberi purustamine | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 260.00 g |
| Producer product family | Cross-Cut |
| Producer product name | LX65 |
| Shredder type | Traditional |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.30 kg |
| Tare weight master carton | 1.601 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes cross-cut lx65 paper shredding, credit cards shredding, traditional, 4400701, fellowes, paberipurustajad




