Fellowes Powershred LX41 Black, 17 L, Credit cards shredding, Mini-Cut Shredder, Paper handling standard/output 8 sheets per pas
- TootjadFellowes
- Mudel: 4300701
- Saadavus: 1
-
128€
Fellowes Powershred LX41 Black, 17 L, Credit cards shredding, Mini-Cut Shredder, Paper handling standard/output 8 sheets per pass, Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 326 mm |
| Brutokaal | 5.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 370 mm |
| Brutolaius (mm) | 240 mm |
| CD-de purustamine | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korvi suurus | 17 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Maht (m3) | 0.0289488 m |
| Muud funktsioonid | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Netokaal | 4.3 kg |
| Paber/Papp | 1040.00 g |
| Paberi purustamine | 8 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 8 sheets per pass |
| Plastik (ilma PET-ita) | 260.00 g |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | LX41 |
| Shredder type | Mini-Cut Shredder |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.30 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes powershred lx41 black, 17 l, credit cards shredding, mini-cut shredder, paper handling standardoutput 8 sheets per pas, 4300701, fellowes, paberipurustajad





