Fellowes Powershred LX70 Black, 18 L, Credit cards shredding, Cross-Cut Shredder, Paper handling standard/output 11 sheets per p
- TootjadFellowes
- Mudel: 4407501
- Saadavus: 2
-
135€
Fellowes Powershred LX70 Black, 18 L, Credit cards shredding, Cross-Cut Shredder, Paper handling standard/output 11 sheets per pass, Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 240 mm |
| Brutokaal | 6.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 440 mm |
| Brutolaius (mm) | 332 mm |
| CD-de purustamine | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 347 mm |
| Gross height master carton | 463 mm |
| Gross width master carton | 495 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Korvi suurus | 18 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Maht (m3) | 0.0350592 m |
| Muud funktsioonid | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Net weight master carton | 12.3 kg |
| Netokaal | 5.15 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Paberi purustamine | 11 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 11 sheets per pass |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | LX70 |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.352 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes powershred lx70 black, 18 l, credit cards shredding, cross-cut shredder, paper handling standardoutput 11 sheets per p, 4407501, fellowes, paberipurustajad





