Flashforge ABS plastic filament 1.75 mm diameter, 1kg/spool, White
- TootjadFlashforge
- Mudel: 3DP-ABS1.75-01-W
- Saadavus: 1
-
21€
Flashforge ABS plastic filament 1.75 mm diameter, 1kg/spool, White
| All | |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimisvärvid | White |
| Producer product name | ABS plastic filament |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tüüp | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Ühilduvad tooted | For 3D printers |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: flashforge abs plastic filament 175 mm diameter, 1kgspool, white, 3dp-abs175-01-w, flashforge, tindid ja toonerid


