Fortron PSU DAGGER PRO 650W 648 W
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 150.00 mm |
| Brutokaal | 1.61 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 86.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 140.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kombineeritud võimsus (+12 V) | 648 W |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Compliant with latest SFX12V V3.3 Efficiency 90% at typical load MIA IC (Multiple Intelligence Ability) chip set inside Semi-fanless design for silent operation Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan All black ribbon cables Powerful single +12V rail |
| Netokaal | 1.43 kg |
| Nimivõimsus | 650 W |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 621 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80.00 g |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | DAGGER PRO 650W |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: fortron psu dagger pro 650w 648 w, dagger pro 650, fortron, toiteplokid psu



