Fractal Design | Meshify 2 Nano | Side window | Black TG dark tint | ITX | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-MES2N-01
- Saadavus: 5
-
103€
Fractal Design | Meshify 2 Nano | Side window | Black TG dark tint | ITX | ATX
| All | |
| Aknaga | Yes |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.7 cm |
| Draivilahtrid | Dedicated 2.5" - 3 (2 included) 3.5"/2.5" - 1 (included) |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 462.00 mm |
| Gross weight | 7.10 kg |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ITX |
| Laienduspesad | 2 |
| Liides | Front interface: 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Mõõdud (l x s x k) | 205 x 396 x 361 mm |
| Muud funktsioonid | Fully removable top panel and a top fan bracket that opens to provide excellent interior access and easy cable routing |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Meshify 2 Nano |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 120/240, 140/280 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 1x 120 mm (1x Dynamic X2 GP-12 included) mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | N/A mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 16.5 cm |
| Tolmuvastane filter | Top, front and bottom |
| Toote värv | Black TG dark tint |
| Ühilduvus | Motherboard compatibility Mini ITX / Mini-DTX |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fractal design meshify 2 nano side window black tg dark tint itx atx, fd-c-mes2n-01, fractal design, korpused





















