Fractal Design | NODE 804 | Side window | 2 - USB 3.0Audio in/outPower button with LED (white)HDD activity LED (white) | Black |
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CA-NODE-804-BL-W
- Saadavus: 5
-
131€
Fractal Design | NODE 804 | Side window | 2 - USB 3.0Audio in/outPower button with LED (white)HDD activity LED (white) | Black | Micro ATX | Power supply included No
| All | |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| 3,5" lahtrite arv | 8 |
| Aknaga | Yes |
| Audiosisend | Yes |
| Audioväljund | Yes |
| Draivilahtrid | 8 - 3.5 HDD positions2 - 2.5 dedicated SSD unit positions2 - Extra positions for either 3,5 or 2,5 drives " |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Micro-ATX, Mini-ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 468 mm |
| Gross height (mm) | 412 mm |
| Gross weight | 7.2 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 2x 120 mm |
| Jahutuse tüüp | Front: 4 120mm fans (included is one hydraulic bearing 120mm Silent Series R2 fan, 1000 RPM speed)Rear: 1 - 120/140mm fan (included is a hydraulic bearing 120mm Silent Series R2 fan, 1000 RPM speed)Rear: 1 - 120mm fan slots (included is 1 hydraulic bearin |
| Kaal | 6 oz |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kõrgus | 30.7 cm |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 5 expansion slots |
| Laienduspesade arv | 5 expansion slots |
| Laius | 34.4 cm |
| LED-indikaatorid | HDD, Power |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 4 |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 2 |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 4 |
| Mõõdud (l x s x k) | 344 x 307 x 389 mm mm |
| Net weight | 5.786 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 7.7 oz |
| Pakendi kõrgus | 46.8 cm |
| Pakendi laius | 37 cm |
| Pakendi sügavus | 41.2 cm |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paneeli tüüp | 2 - USB 3.0Audio in/outPower button with LED (white)HDD activity LED (white) |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | NODE 804 |
| Sügavus | 38.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | PC |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 2 |
| Vedelikjahutus | Yes |
| Volume (m3) | 0.07134192 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design node 804 side window 2 - usb 30audio inoutpower button with led whitehdd activity led white black, fd-ca-node-804-bl-w, fractal design, korpused

