Fractal Design Power Supply, White | Ion 3 Gold | 1000 W
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-P-IA3G-101-EU-WT
- Saadavus: 5
-
179€
Fractal Design Power Supply, White | Ion 3 Gold | 1000 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 2.69 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 2.31 kg |
| Nimivõimsus | 1000 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | Power Supply, White |
| Producer product name | Ion 3 Gold |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 84 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design power supply, white ion 3 gold 1000 w, fd-p-ia3g-101-eu-wt, fractal design, toiteplokid psu









