Fractal Design | Water Cooling Unit | Lumen S36 V2 RGB | Intel, AMD | CPU Liquid Cooler
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-W-L1-S3612
- Saadavus: 4
-
146€
Fractal Design | Water Cooling Unit | Lumen S36 V2 RGB | Intel, AMD | CPU Liquid Cooler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 448 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Maksimaalne õhuvool | 56 cfm |
| Müratase | 33.2 dB |
| Net weight | 1.20 kg |
| Õhurõhk | 2.34 mmH2O (Max) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | Water Cooling Unit |
| Producer product name | Lumen S36 V2 RGB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Pumba pinge | 12 V |
| Radiaatori materjal | Aluminum |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA 1700/1150/1151/1155/1156/1200 LGA 1366/2011/2011-3/2066 AMD: AM5 / AM4/FM2+/FM2/ FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| Tüüp | CPU Liquid Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2000 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Volume (m3) | 0.01258208 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fractal design water cooling unit lumen s36 v2 rgb intel, amd cpu liquid cooler, fd-w-l1-s3612, fractal design, jahutused








