FSP HYPER 80+PRO450 BKB W 450 W, 80+ Bronze
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | FSP |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp hyper 80pro450 bkb w 450 w, 80 bronze, hyper 80pro450 bkb, fsp, toiteplokid psu

