FSP IFP 800 800 VA, 480 W
| All | |
| Brutokaal | 5.803 kg |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 142 mm |
| Gross width (mm) | 101 mm |
| Maht | 800 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 101 x 300 x 142 mm |
| Muud funktsioonid | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator |
| Netokaal | 4.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Producer product name | IFP 800 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 480 W |
| Volume (m3) | 0.0043026 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp ifp 800 800 va, 480 w, ifp 800, fsp, ups


