Fury Gaming Mouse | Tanto T4 | Wired/Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Mint
- TootjadFury
- Mudel: NFU-2205
- Saadavus: 1
-
33€
Fury Gaming Mouse | Tanto T4 | Wired/Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Mint
| All | |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Key life span | 90M |
| Net weight | 0.05 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1561 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | Fury |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Tanto T4 |
| Programmeeritavad hiirenupud | Yes |
| Resolutsioon | 200-12000 DPI |
| Seadme tüüp | Wired/Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Mint |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fury gaming mouse tanto t4 wiredwireless 24 ghz, bluetooth, usb mint, nfu-2205, fury, hiired









