GA.MA GM3270 Sport trimmer, Black/Yellow | GA.MA
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 729 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | GA.MA |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gama gm3270 sport trimmer, blackyellow gama, gm3270, gama, juukseloikusmasinad



