Gamemax PSU | GX 750GF | 750 W | Gold | Full Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.23 kg |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Net weight | 1.84 kg |
| Nimivõimsus | 750 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 253 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | GX 750GF |
| Sertifikaat | Gold |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Tüüp | Full Modular |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax psu gx 750gf 750 w gold full modular, gx 750gf, gamemax, toiteplokid psu






