Gembird Bluetooth soundbar SPK-BT-BAR400-01 2 x 5 W, Bluetooth, Portable, Wireless connection, Black
- TootjadGembird
- Mudel: SPK-BT-BAR400-01
- Saadavus: 5
-
17€
Gembird Bluetooth soundbar SPK-BT-BAR400-01 2 x 5 W, Bluetooth, Portable, Wireless connection, Black
| All | |
| Aku mahutavus | 1200 mAh |
| Aku tüüp | Lithium |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | v.5.0 |
| Bruto Sügavus (mm) | 422 mm |
| Brutokaal | 0.781 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 80 mm |
| Brutolaius (mm) | 66 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Kaal | 0.615 kg |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00222816 m |
| Muud funktsioonid | Powerful 2 x 5 Watt speakers for a crystal-clear immersive audio experience with powerful bass |
| Net weight master carton | 9.372 kg |
| Netokaal | 0.481 kg |
| Paber/Papp | 280.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Bluetooth soundbar |
| Producer product name | SPK-BT-BAR400-01 |
| Sagedusvahemik | 280Hz - 16K Hz |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Taasesitusaeg | 4 h |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare other | 400.00 g |
| Tare weight master carton | 0.569 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD card support: up to 32 GB |
| Värv | Black |
| Veekindel | No |
| Võimsus | 2 x 5 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gembird bluetooth soundbar spk-bt-bar400-01 2 x 5 w, bluetooth, portable, wireless connection, black, spk-bt-bar400-01, gembird, kolarid




