Gembird MUSWB2 Optical Bluetooth mouse, Wireless connection, 6 button, Black, Grey
- TootjadGembird
- Mudel: MUSWB2
- Saadavus: 3
-
16€
Gembird MUSWB2 Optical Bluetooth mouse, Wireless connection, 6 button, Black, Grey
| All | |
| Brändiühilduvus | Compatible with: Windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA/Windows 7 |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Hiire kaal | 56 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kogus | 1 |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 65 cm |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Nuppude arv | 5 |
| Nupu funktsioonid | Back, DPI switch, Forward |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product name | MUSWB2 |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Seadme tüüp | Optical Bluetooth mouse |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Sügavus | 95 cm |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallikas | Batteries |
| Töötab mistahes pinnal | No mouse pad required, works perfectly on most surfaces |
| Toote värv | Black, Grey |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | 6 button |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird muswb2 optical bluetooth mouse, wireless connection, 6 button, black, grey, muswb2, gembird, hiired


