Genesis Gaming Headset Neon 360 Stereo Built-in microphone, Black/Red, Wired
- TootjadGenesis
- Mudel: NSG-1107
- Saadavus: 5
-
19€
Genesis Gaming Headset Neon 360 Stereo Built-in microphone, Black/Red, Wired
| All | |
| Brutokaal | 0.75 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Muud funktsioonid | Sound system - stereo. Red colour LED backlight. 50 mm speaker. Vibration. Braided cable. Soft earpads. |
| Netokaal | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 291.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2 x Mini Jack |
| Plastic (No PET) | 51.00 g |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Neon 360 Stereo |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Värv | Black/Red |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis gaming headset neon 360 stereo built-in microphone, blackred, wired, nsg-1107, genesis, korvaklapid ja mikrofonid





