Genesis Gaming Mouse Krypton 200 Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135 mm |
| Brutokaal | 0.196 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 60 mm |
| Connections | USB Type-A |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 605.00 mm |
| Gross height master carton | 400.00 mm |
| Gross width master carton | 290.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kaal | 77 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 4.1 cm |
| Laius | 6.7 cm |
| Maht (m3) | 0.00162 m |
| Net weight master carton | 10.2 kg |
| Netokaal | 0.098 kg |
| Nuppude arv | 6 |
| Omadused | Maximum resolution of 6400 DPI Silent switches Krypton 200 will remember all your settings |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Palette Qty | 800.00 pc(s) |
| PET | 1.00 g |
| Pikkus | 12.4 cm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Krypton 200 |
| Resolutsioon | 500 - 6400 DPI |
| Sensors | Optical with Software |
| Sisseehitatud aku | No |
| Speed modes | 66 inch/s |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.9 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wired |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux, Android 4.2.2 |
| Valgustus | RGB |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: genesis gaming mouse krypton 200 black, nmg-1713, genesis, hiired










