Genesis Mouse | Natec Crake 2 Pro | Wired | White
| All | |
| Acceleration (G) | 20 |
| Cable length | 150 cm |
| DPI | 200-12800 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Natec Crake 2 Pro |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | Optical |
| Tagantvalgustus | 13 modes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: genesis mouse natec crake 2 pro wired white, nmy-2273, genesis, hiired







