Genesis RGB Gaming Headset | Neon 613 G2 | Wired | Over-ear | Microphone | White
- TootjadGenesis
- Mudel: NSG-2308
- Saadavus: 5
-
39€
Genesis RGB Gaming Headset | Neon 613 G2 | Wired | Over-ear | Microphone | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2.2 m |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 249 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmik(ud) | Mini Jack 3.5 mm, USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | RGB Gaming Headset |
| Producer product name | Neon 613 G2 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | No |
Sildid: genesis rgb gaming headset neon 613 g2 wired over-ear microphone white, nsg-2308, genesis, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid





