Genesis Rhod 300 RGB Gaming keyboard, RGB LED light, US, Black, Wired
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-1528
- Saadavus: 2
-
25€
Genesis Rhod 300 RGB Gaming keyboard, RGB LED light, US, Black, Wired
| All | |
| Anti-ghosting | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 486.00 mm |
| Brutokaal | 0.858 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 43 mm |
| Brutolaius (mm) | 186 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height master carton | 204 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Height | 3.3 cm |
| Kaabli pikkus | 1.75 m |
| Key actuation force | 55 g |
| Keyboard colour | Black |
| Keys No | 104 |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri tüüp | Membrane |
| Kogus pakendis | 9 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.003887028 m |
| Materjal | Metall, ABS |
| Muud funktsioonid | Spill resistant Durable body Multimedia Keys Non-slip rubber feet Folding feet |
| Net weight master carton | 7.722 kg |
| Netokaal | 0.458 kg |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Pikkus | 46.6 cm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product name | Rhod 300 RGB |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.666 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduse tüüp | USB 2.0 |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustus | Yes |
| Valgustuse värv | RGB |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Width | 16.1 cm |
Sildid: genesis rhod 300 rgb gaming keyboard, rgb led light, us, black, wired, nkg-1528, genesis, klaviatuurid




