Genesis | THOR 303 TKL | Gaming Keyboard | Wired | Mechanical | RGB LED light | US | USB-A | Replaceable "HOT SWAP" Switches
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-1882
- Saadavus: 1
-
68€
Genesis | THOR 303 TKL | Gaming Keyboard | Wired | Mechanical | RGB LED light | US | USB-A | Replaceable "HOT SWAP" Switches
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 1.152 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri kaal | 865 g |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri tüüp | Mechanical |
| Lüliti tüüp | Replaceable "HOT SWAP" Switches |
| Materjal | Aluminium, ABS |
| Muud funktsioonid | Hot Swap technology allows for instant switch replacement without the need for soldering and technical knowledge. Any user can handle the replacement, just vertically pull out the switch with the included metal clip and insert a new one |
| Net weight | 0.875 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 256 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 77 g |
| Producer | Genesis |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB |
| Tare other | 49 g |
| Tare weight (kg) | 0.277 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | THOR 303 TKL |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.003375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis thor 303 tkl gaming keyboard wired mechanical rgb led light us usb-a replaceable hot swap switches, nkg-1882, genesis, klaviatuurid






