Gerber Industrial Multi-Plier 600 - Needlenose Stainless Multi-tool
- TootjadGerber
- Mudel: 07530
- Saadavus: 1
-
106€
Gerber Industrial Multi-Plier 600 - Needlenose Stainless Multi-tool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 56.7 mm |
| Gross weight | 0.281 kg |
| Gross width (mm) | 28.3 mm |
| Kaal | 255g g |
| Mõõdud (l x s x k) | 13-17 cm mm |
| Muud funktsioonid | Patented one-hand opening Multi-plier,Solid stainless steel construction,14 tools |
| Net weight | 0.272 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3559 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Gerber |
| Producer product name | Industrial Multi-Plier 600 - Needlenose Stainless |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Tüüp | Multi-tool |
| Volume (m3) | 0.00002406915 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gerber industrial multi-plier 600 - needlenose stainless multi-tool, 07530, gerber, tooriistad

