Gerber Outdoor Freescape Camp Saw
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Kaal | 4195.7 g |
| Muud funktsioonid | Folds down flat without removal of parts, Accepts standard 12 saw blade, Rubber overmold grip, Innovative design, Four pivot points to maximize usable cutting area |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 514 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | Gerber |
| Producer product name | Outdoor Freescape Camp |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black/Green |
| Tüüp | Saw |
| Volume (m3) | 0.003358875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gerber outdoor freescape camp saw, 31-002820, gerber, tooriistad

