Gigabyte A520I AC Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Number of SATA connectors 4, Chipset AM
- TootjadGigabyte
- Mudel: A520I AC
- Saadavus: 3
-
115€
Gigabyte A520I AC Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A, Mini ITX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 250.00 mm |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 80.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 200.00 mm |
| Emaplaadi kujutegur | Mini ITX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kiibikomplekt | AMD A |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälupesad | 2 |
| Netokaal | 0.60 kg |
| Paber/Papp | 328.00 g |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product name | A520I AC |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen 5000 Series/ 3rd Gen Ryzen and 3rd Gen Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte a520i ac processor family amd, processor socket am4, ddr4 dimm, memory slots 2, number of sata connectors 4, chipset am, a520i ac, gigabyte, emaplaadid





