Gigabyte B550 GAMING X V2 Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Chipset AMD B ATX
- TootjadGigabyte
- Mudel: B550 GAMING X V2
- Saadavus: 5
-
112€
Gigabyte B550 GAMING X V2 Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Chipset AMD B ATX
| All | |
| Brutokaal | 1.459 kg |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross height master carton | 375 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 11.672 kg |
| Netokaal | 1.059 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer product name | B550 GAMING X V2 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.344 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | AMD Ryzen 5000 Series / 3rd Gen Ryzen and 3rd Gen Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Volume (m3) | 0.007344 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte b550 gaming x v2 processor family amd processor socket am4 ddr4 dimm memory slots 4 chipset amd b atx, b550 gaming x v2, gigabyte, emaplaadid










