Gigabyte B550M AORUS ELITE 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Number of SATA connectors
- TootjadGigabyte
- Mudel: B550M AORUS ELITE
- Saadavus: 5
-
101€
Gigabyte B550M AORUS ELITE 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Number of SATA connectors 4 x SATA 6Gb/s connectors, Chipset AMD B, Micro ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 244.00 mm |
| Brutokaal | 1.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 40.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 244.00 mm |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kiibikomplekt | AMD B |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälupesad | 4 |
| Netokaal | 1.10 kg |
| Paber/Papp | 320.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80.00 g |
| Producer product name | B550M AORUS ELITE 1.0 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte b550m aorus elite 10 processor family amd, processor socket am4, ddr4 dimm, memory slots 4, number of sata connectors, b550m aorus elite, gigabyte, emaplaadid





